COMMITTEE

 PresidentVice
President
SecretaryTreasurerJunior
Coordinator
General
Committee
2020 - 21J MillerR OrmsbyB WilliamsonG MurphyR OrmsbyR Curyer
T Forde
H Joshi
L Finn
J Ghotra
S Wong
2019 - 20J MillerR OrmsbyB WilliamsonG MurphyR OrmsbyR Curyer
T Forde
H Joshi
2018 - 19J MillerH MackayB WilliamsonG MurphyM BrakeB Burton
A Forde
M Brake
2017 - 18J MillerH MackayB WilliamsonG MurphyM BrakeB & K Burton
A Forde
M Brake
2016 - 17J MillerH MackayB WilliamsonC HopkinsM BrakeA Forde
W Smith
M Brake
2015 - 16J MillerH MackayB Williamson
S Patching
C HopkinsM BrakeR Curyer
A Forde
M Brake
G Brennan
2014 - 15J MillerL HarrisB WilliamsonC HopkinsL HarrisR Curyer
H Mackay
S Patching
A Wiegelmann
G Brennan
2013 - 14J MillerS PatchingN JacobsD ThomasR Curyer
A Wiegelmann
K Tew
L Harris
2012 - 13J MillerS PatchingK TewD ThomasT Travis
M Shepherd
N Jacobs
2011 - 12J MillerH MackayK TewD RidingsB Kearsley
D Hutchins
S Morris
G Murphy
S Curyer
S Patching
2010 - 11J MillerC HopkinsA RigbyD RidingsM Brake
H Mackay
S Curyer
S Morris
2009 - 10J MillerB WilliamsonG McGowranD RidingsB Kearsley
P McGowran
M Brake
S Patching
S Curyer
2008 - 09J MillerS CallejaJ Zadow
D Ridings
A FordeB Kearsley
N Jacobs
L Harris
D Ridings
G McGowran
T Goodrich
2007 - 08J MillerR OrmsbyG MurphyA FordeB Kearsley
V Tzaras
L Harris
G Morris
R Curyer
B Williamson
2006 - 07J MillerA WebsterG MurphyA FordeB Kearsley
V Tzaras
L Bartle
G Morris
T Smith
2005 - 06J MillerA RigbyG MurphyA FordeB Kearsley
L Bartle
M Williams
C Coretti
A Webster
2004 - 05G MurphyR OrmsbyG ButcherA FordeL Bartle
S Morris
M Williams
K Caulfield
A Webster
T Webster
2003 - 04G MurphyR OrmsbyG ButcherB WilliamsonL Bartle
S Morris
G Florance
A Forde
A Webster
2002 - 03G MurphyR OrmsbyG ButcherB WilliamsonK Caulfield
A Forde
A Webster
G Hobbs
G Florance
S Morris
2001 - 02G MurphyR OrmsbyG ButcherC DouglassK Caulfield
B Williamson
A Webster
C Sentence
B Webb
A Forde
2000 - 01G MurphyA FordeC LawnC DouglassK Caulfield
P Williamson
R Ormsby
C Hopkins
L Bradbrook
B Williamson
1999 - 00G MurphyT SmithC LawnC DouglassK Caulfield
P Williamson
R Ormsby
G Butcher
T Smith
D Hansen
1998 - 99G MurphyT SmithC LawnC DouglassK Caulfield
G Butcher
S Brett
P Williamson
R Ormsby
A Forde
1997 - 98L BartleC DouglassC LawnG MurphyK Caulfield
G Butcher
S Brett
S Gredley
M Beviss
L McIntyre
1996 - 97L BartleT SmithC LawnG MurphyK Caulfield
G Butcher
S Morris
P Williamson
M Bradbrook
C Douglass
1995 - 96L BartleT SmithC LawnG MurphyG Watkins
G Butcher
S Morris
P Williamson
M Bradbrook
T Lambert (R)
1994 - 95L BartleT SmithC LawnR Meyer
G Murphy
G Watkins
S Morris
P Williamson
M Bradbrook
H Symons
I Clements (R)
1993 - 94L BartleJ MIllerC LawnR MeyerD O'Brien
G Murphy
T Smith
P Williamson
B Bray
P Czernich (R)
1992 - 93L BartleC LawnD O'BrienT CattG Murphy
B Webb
S Toohey
G Watkins
B Part
D Crossley (R)
1991- 92L BartleC LawnD O'BrienT CattG Murphy
B Webb
N Foreman
A Liebelt
B Part
J Miller
1990 - 91A LiebeltC LawnD O'BrienT CattP Williamson
B Part
D Beckman
S Coleman
D Tonkin (R)
S Mattner (R)
1989 - 90J ZadowE HardmanD O'BrienP & L BradbrookC Lawn
P Williamson
A Liebelt
G Murphy
B Webb
T Smith (R)
1988 - 89J ZadowE HardmanD O'BrienP & L BradbrookS Diss
A Doubleday
C Douglass
A Liebelt,
M Pomeroy
L Smith
D Schmid (R)
1987 - 88J ZadowL Bartle
D Tonkin
D O'BrienP & L BradbrookE Hardman
C Douglass
T Lambert
D Tonkin
A Liebelt
T Smith (R)
A Van Mierlo (R)
V Lambert (R)
1986 - 87J ZadowL BartleE HardmanP & L BradbrookD O'Brien
R Meyer
T Lambert
D Tonkin
C McPhie
1985 - 86J ZadowA LiebeltE HardmanP & L BradbrookG Watkins
J Diss
S Diss
C McPhie
T Lewis
D Crossley
1984 - 85R MillerP BradbrookJ ZadowR Foggo
R Miller
B Messenger
A Liebelt
E Hardman
G Watkins
J Diss
1983 - 84R MillerK AndersonJ ZadowV LambertP Bradbrook
D Thomas
D Standley (R)
E Hardman
1982 - 83D StandleyK AndersonJ ZadowR MillerS Baker (A/S)
A Liebelt
A Kumnick
G Stanford
C Davies
P Bradbrook
1981 - 82D StandleyK AndersonJ ZadowJ TooheyR Morton (A/S)
S Baker
G Brennan
J Crossley
S Diss
G Evans
R Miller
1980 - 81K AndersonD StandleyR MortonJ TooheyG Evans (A/S)
J Miller
R Fitzell
G Brennan
A Kumnick
D Thomas
M Sullivan
D Thalbourne
R Miller
1979 - 80K AndersonD StandleyR MortonJ TooheyG Brennan (A/S)
P Connell
A Liebelt
G Evans
J Heptinstall
R Sutcliffe
P Yarwood
1978 - 79K AndersonB ScottA Liebelt
R Morton
J TooheyJ Zadow (A/S)
P Connell
I Cannon
P Bradbrook
D Charter
K Bassess
J Heptinstall
R Meyer
1977 - 78K AndersonD StandleyG EvansJ TooheyA Liebelt (A/S)
E Bartle
P Bradbrook
I Cannon
P Connell
T Desmond
P Drever
J Heptinstall
D Thalbourne
1976 - 77K AndersonD StandleyG BrennanJ TooheyG Evans (A/S)
P Bradbrook
I Cannon
E Bartle
J Heptinstall
A Liebelt
J Stark
P Drever
T Desmond
1975 - 76K AndersonP BradbrookD Standle
P Bradbrook
J TooheyG Brennan (A/S)
G Watkins
G Evans
I Cannon
J Heptinstall
E Bartle
T Desmond
D Charter
J Crossley
B Chapman
1974 - 75B ScottK AndersonD StandleyJ TooheyJ Zadow (A/S)
P Bradbrook
B Chapman
P Connell
W Fry
J Heptinstall
D Thalbourne
S Baldwin
I Cannon
C Bastian (R)
I Ridings (R)
1973 - 74B ScottW FryD StandleyJ TooheyG Brennan (A/S)
J Heptinstall
G Dittmar
J Zadow
P Connell
I Ridings
D Thalbourne
K Anderson
P Bradbrook
B Chapman
1972 - 73C BastianW FryJ HeptinstallJ TooheyD Standley (A/S)
P Connell
D Thalbourne
B Scott
J Zadow
G Brennan
J Garlick
G Dittmar
P Murphy
1971 - 72C BastianJ HeptinstallJ TooheyD Standley (A/S)
B Chapman
P Connell
B Scott
D Thalbourne
R Cruse
D Cruse
1970 - 71B ScottJ HeptinstallJ TooheyD Standley (A/S)
P Connell
C Bastian
D Thalbourne
1969 - 70B ScottJ HeptinstallJ TooheyB Chapman
B Slattery
M Appleby
C Bastian
1968 - 69B ScottJ HeptinstallK AndersonJ Toohey